ART / Misc. paintings / Poster 14024078

nr 1402 4078

POSTER

Roy Lichtenstein (efter), 'Moderna Museet på Louisiana 1. 3-13. 4, 1975'. Outer dimensions including frame: 101x71, wear, damages.

Roy Lichtenstein (efter), "Moderna Museet på Louisiana 1. 3-13. 4,1975". Yttermått inklusive ram: 101x71 cm

Condition: slitage, skador

Yes

800

SEK 1100

Monday June 7 2021
at 20:38:05