ART / Etchings etc / Etchings 13846001

nr 1384 6001

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

2 pcs, Gérard Titus-Carmel (b. 1942), France. Signed, numbered 83/100 respektive 21/100, dated -74. Sheet: ca 75x56 cm, oramade lösa blad,

ETCHINGS, 2 st, Signerad, numrerad 83/100 respektive 21/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramade lösa blad

Gérard Titus-Carmel, French painter born 1942.

Yes

300

SEK 100

Monday Mars 15 2021
at 20:01:41

12/3 20:55:45 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Gérard Titus-Carmel

Read more about Gérard Titus-Carmel