KONST / Litografier / Färglitografi 11919209
nr 1191 9209
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 1/100, bladets mått: 59x83 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 juni 2018
kl 20:16:30
12/6 18:50:32
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd