KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13338069
nr 1333 8069
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Tusch, Räv, Signerad. Motivet: 17x22 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 juni 2020
kl 19:32:48
15/6 18:59:48
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz