KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13338069

nr 1333 8069

Gunnar Brusewitz

(1924-2004), Sverige

Tusch, Räv, Signerad. Motivet: 17x22 cm

Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 15 juni 2020
kl 19:32:48

15/6 18:59:48 1      Vinnande bud

Gunnar Brusewitz

Läs mer om Gunnar Brusewitz