KONST / Litografier / Grafiskt blad 13138476
nr 1313 8476
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Grafiskt blad, Tryckt signatur, 49x39 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 mars 2020
kl 18:30:22
16/3 10:36:17
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson