KONST / Litografier / Färglitografi 15362052
nr 1536 2052
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Signerad, numrerad 24/300. Färglitografi, bildmått: 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 46x36 cm
Kondition: med dedikation
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 april 2023
kl 18:23:15
19/4 20:55:26
24 apr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström