KONST / Litografier / Litografi 5246204
nr 524 6204
Litografi
Signerad, Figurer på häst, 57 x 44
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 maj 2008
kl 16:04:17
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
6
650 kr