ART / Lithographs / Litographs in colors 12815342
nr 1281 5342
Bengt Böckman
(1926-2014), Sverige
3 pcs, Bengt Böckman (1926-2014), Sweden. Signerad och numrerad. Subject: 54x30 respektive 37x48,
LITOGRAPHS IN COLORS, 3 st, Signerad och numrerad. Motivet: 54x30 respektive 37x48 cm
Monday October 14 2019
at 19:30:55
Bengt Böckman
Read more about Bengt Böckman