KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12916515
nr 1291 6515
Etsning
Hamngren, Anamorfotisk konstruktion. Signerad, numrerad 11/65, daterad 1973, bladets mått: 62x85, oramat löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:57:29
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)