KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14161004
nr 1416 1004
Gill Watkiss
(f. 1938), England
Oljemålning, "Marazion Beach". Signerad, daterad -86. Olja på pannå, 30,5x38,5 cm, yttermått inklusive ram: 40,5x48,5 cm
Gill Watkiss, målare född 1938.
Utrop:
12.000 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:42:34
- Klassiska
30 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska