KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15207011

nr 1520 7011

Etsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 64/95. Bildmått: 77x57 cm, yttermått inklusive ram: 98x77 cm

måndag 6 februari 2023
kl 20:23:08