KONST / Litografier / Färglitografi 16034361

nr 1603 4361

Anders Österlin

(1926-2011), Sverige

Abstrakt motiv. Signerad, numrerad 167/350. Färglitografi, bildmått: 62x57 cm, yttermått inklusive ram: 77x67 cm

Kondition: ram saknar skyddsglas, mindre fläckar

Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.

Utrop:

600 kr

måndag 4 mars 2024
kl 18:16:26

Anders Österlin

Läs mer om Anders Österlin