MÖBLER / Skåp & hyllor / Hörnskåp 7118469
nr 711 8469
Hörnskåp
Stenskiva, Louis Xv-stil, Edwards and Roberts, 1800-tal, England, längd: 69, djup: 48, höjd: 88
Kondition: lagad skiva, fanérskador
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 29 augusti 2011