KONST / Litografier / Färglitografi 13846525

nr 1384 6525

Kristina Jöred

(1913-2003), Sverige

Färglitografi, Flicka med katt. Signerad, numrerad 235/360, yttermått inklusive ram: 62x47 cm

Kristina Jöred, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 mars 2021
kl 19:09:06

Kristina Jöred

Läs mer om Kristina Jöred