KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294072
nr 1329 4072
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Signerad Hanson. Olja på duk, 49x36cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 maj 2020
kl 18:55:43
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr