KONST / Litografier / Färglitografi 10119065
nr 1011 9065
Dimitris Mytaras
(f. 1934), Grekland
Färglitografi, Dimitris Mytaras (f. 1934), Kvinna, signerad, 65/190, motivet: 90 x 60 ca
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 januari 2016
kl 18:25:52
7/1 19:57:20