ART / Lithographs / Litograph in colors 11482447
nr 1148 2447
LITOGRAPH IN COLORS
Oidentifierad konstnär, signerad och numrerad 25/90, ramens innermått: 77x56,
SEK 250
Monday December 4 2017
at 20:39:18
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)