KONST / Litografier / Färglitografi 11482447

nr 1148 2447

Färglitografi

Oidentifierad konstnär, signerad och numrerad 25/90, ramens innermått: 77x56

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 4 december 2017
kl 20:39:18