KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374315
nr 1337 4315
Oidentifierad konstnär. Signerad, fåglar. Olja på duk, 24x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:25:44
1.200 kr
1.800 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.200 kr