Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Etchings etc / Grafiska blad 4126383



*

nr 412 6383


Grafiska blad

Lenght: ()


2 st, 1800-tal, Kolorerade, FÃ¥glar, ca 13 x 16


Estimate:

300

Sold:

SEK 450

Auction date:

Monday May 22 2006
at 16:00:00


  • Bid history
Time Bidder Bid
14/5 12:44:51 1      hidden*


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv etsningar fågel fågelmotiv fåglar grafik grafiska blad kolorerade
  • 6573 ETCHING
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sweden. Signed, number..//
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 20:15
  • 6436 ETCHING
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", unframed..//
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 18:20
  • 6344 COLOUR ETCHING
    Hasse Lindroth (b. 1938), Sweden. "Från köket". Si..//
     

    Auction ends
    in a week
    19 jan at 18:54




Ladda ner broschyr