KONST / Litografier / Färglitografi 12848662

nr 1284 8662

Eva Zettervall

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 63/350. Motivet: 52x39 cm

Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:30:15

26/10 12:56:51 1      100 kr
28/10 18:25:39 2      Vinnande bud

Eva Zettervall

Läs mer om Eva Zettervall