ART / Oil paintings / Oil painting 16428082
nr 1642 8082
OIL PAINTING
Rolado Sforzi. Signed, datread a terog - 39, kvinnor på väg. Oil on canvas, 30x40 cm, outer dimensions including frame: 37x47 cm,
Rolado Sforzi. Signerad, datread a terog - 39, kvinnor på väg. Olja på duk, 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 37x47 cm
Monday September 16 2024
at 20:43:08