ÖVRIGT / Speglar / Spegellampetter 4958036
*
nr 495 8036
Spegellampetter
1 par, Rokoko, signerade PPs, höjd: 64
Utrop:
50.000 kr
Såld:
62.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 november 2007
kl 16:00:00
- Budhistorik
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: rokoko spegel spegellampetter speglar väggljusstakar väggljusstake
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:24
-
7027 Spegel
Förgylld, 105x58 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:33
-
7074 Spegel
Gustaviasn stil. Förgylld. 45x34 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:28
-
7038 Spegel
Markaryd, Furu, 144x66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:02
-
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:30
-
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:49
*
Spegellampetter
nr 495 8036
Spegellampetter
1 par, Rokoko, signerade PPs, höjd: 64
| Utrop: | 50.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 62.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 november 2007 |
- Budhistorik
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: rokoko spegel spegellampetter speglar väggljusstakar väggljusstake
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:24 -
7027 Spegel
Förgylld, 105x58 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:33 -
7074 Spegel
Gustaviasn stil. Förgylld. 45x34 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:28
-
7038 Spegel
Markaryd, Furu, 144x66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:02 -
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:30 -
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:49



