KONST / Litografier / Grafiskt blad 16537186
nr 1653 7186
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad pt. Bildmått: 22x28 cm, yttermått inklusive ram: 37x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 oktober 2024
kl 18:40:13
27/10 23:06:28
100 kr
28/10 18:15:18
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak