KONST / Litografier / Färglitografi 12644113
nr 1264 4113
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Färglitografi, Lada. Signerad, numrerad 120/325. Motivet: 50x62 cm
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 juli 2019
kl 20:51:45
4/7 14:43:09
300 kr
15/7 15:00:56