KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15652064

nr 1565 2064

Bertram Schmiterlöw

(1920-2002), Sverige

Etsning, Signerad, daterad -45, "Djurgårdskanalen". Bildmått: 15,5x20 cm, yttermått inklusive ram: 35x38 cm

Utrop:

500 kr

måndag 25 september 2023
kl 20:14:44

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bertram Schmiterlöw

Läs mer om Bertram Schmiterlöw