FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 11898306

nr 1189 8306

CHAIRS

5 pcs, proveniens Erik Penser AB, direktionsrummet, Monogram EP, wear, en med avvikande klädsel.

5 st, proveniens Erik Penser AB, direktionsrummet, Monogram EP

Condition: slitage, en med avvikande klädsel

2600

SEK 1600

Monday June 11 2018
at 19:07:59

10/6 18:46:19 1      Vinnande bud