FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Magazine shelf 8597553
*
nr 859 7553
MAGAZINE SHELF
1950s,
1950-tal
Estimate:
300
Sold:
SEK 800
Auction date:
Monday November 11 2013
at 20:59:16
- Bid history
Time
Bidder
Bid
12/10 13:18:47
1
150 kr
13/10 22:11:00
2
150 kr
14/10 20:48:14
3
300 kr
15/10 15:33:27
1
250 kr
25/10 13:54:56
4
400 kr
8/11 11:44:21
5
400 kr
11/11 14:27:25
6
700 kr
11/11 19:53:06
7
500 kr
11/11 19:53:33
7
Vinnande bud
- Thema-auction
Nov 11
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp tidningshylla
-
8118 BOOKCASE
med skåpdel och lådor i sarg. Mahogany. Width: 120..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:32
-
8119 WHAT-NOT
painted white. Length: 53 cm, width: 30 cm, height..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:38
-
8122 CUPBOARD
Gustavian style. Length: 112 cm, width: 49 cm, hei..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:30
-
8251 DISPLAY CABINET
Ett dörrpar glas, blåbestad mahogny. Width: 120 cm..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:03
*
MAGAZINE SHELF
Read more about 50/60-tal
nr 859 7553
MAGAZINE SHELF
1950s,
1950-tal
| Estimate: | 300 |
|---|---|
| Sold: | SEK 800 |
| Auction date: |
Monday November 11 2013 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 12/10 13:18:47 | 1 | 150 kr |
| 13/10 22:11:00 | 2 | 150 kr |
| 14/10 20:48:14 | 3 | 300 kr |
| 15/10 15:33:27 | 1 | 250 kr |
| 25/10 13:54:56 | 4 | 400 kr |
| 8/11 11:44:21 | 5 | 400 kr |
| 11/11 14:27:25 | 6 | 700 kr |
| 11/11 19:53:06 | 7 | 500 kr |
| 11/11 19:53:33 | 7 | Vinnande bud |
- Thema-auction
Nov 11
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp tidningshylla
-
8118 BOOKCASE
med skåpdel och lådor i sarg. Mahogany. Width: 120..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:32 -
8119 WHAT-NOT
painted white. Length: 53 cm, width: 30 cm, height..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:38 -
8122 CUPBOARD
Gustavian style. Length: 112 cm, width: 49 cm, hei..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:30
-
8251 DISPLAY CABINET
Ett dörrpar glas, blåbestad mahogny. Width: 120 cm..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:03



