KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12544538
nr 1254 4538
Valerij Chirkov (f. 1943), " Bon Voyage", signerad. Olja på pannå, 61x41
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:48:10
1.400 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)