LIGHTING / Table lamps / Table lamps 14598321

nr 1459 8321

TABLE LAMPS

3 pcs, udda. Height: 28-38, wear, damages.

3 st, udda. Höjd: 28-38 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 200

Monday April 4 2022
at 18:19:19