KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9355092
nr 935 5092
Blandteknik
Ulf Larsson, sovandes i träd, signerad, 30x30
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 januari 2015
kl 20:29:55
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr