KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17494128
nr 1749 4128
Blandteknik
Marianne Lundin, skepp. Signerad, blandteknik, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 59x51 cm
måndag 8 december 2025
kl 18:43:08
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer