KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12218490

nr 1221 8490

Hans Viksten

(1926-1987), Sverige

Blandteknik, Komposition, Signerad -78. Motivet: 31x23

Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 3 december 2018
kl 20:47:52

Hans Viksten

Läs mer om Hans Viksten