KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965303
*
nr 1496 5303
Oljemålning
A Höijer. Signerad, daterad 2003, Landsväg. Olja på duk, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 oktober 2022
kl 19:57:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/10 19:50:23
1
100 kr
15/10 13:19:37
2
150 kr
16/10 21:31:44
3
200 kr
17/10 19:52:02
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: a höijer landsväg olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:14
*
Oljemålning
nr 1496 5303
Oljemålning
A Höijer. Signerad, daterad 2003, Landsväg. Olja på duk, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 oktober 2022 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/10 19:50:23 | 1 | 100 kr |
| 15/10 13:19:37 | 2 | 150 kr |
| 16/10 21:31:44 | 3 | 200 kr |
| 17/10 19:52:02 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: a höijer landsväg olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:10 -
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:14



