KONST / Litografier / Färglitografi 15124132
nr 1512 4132
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Peter Freudenthal (f. 1938). Signerad, numrerad 25/100, daterad 1980. Färglitografi, bildmått: 41x36 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:53:43
16/12 20:57:25
200 kr
18/12 17:17:21
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal