Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6971181



*

nr 697 1181


HÃ¥kan Berg

(f. 1958), Sverige


Etsning, HÃ¥kan Berg, 45/90, 49x97


Håkan Berg, svensk bildkonstnär född 1958.

Följerätt

Ja

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 maj 2011
kl 18:17:48


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
16/5 16:40:22 1      Vinnande bud



  • Konstnär/Designer

HÃ¥kan Berg

Håkan Berg, svensk bildkonstnär född 1958.

Läs mer om HÃ¥kan Berg
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik håkan berg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
  • 6573 Etsning
    Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 20:15
  • 6436 Etsning
    Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 18:20
  • 7069 Etsning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, j..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 18:11
  • 7072 Etsning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/50. B..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 20:37
  • 6344 Färgetsning
    Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 18:54
  • 7068 Färgetsning
    Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    19 jan kl 20:47




Ladda ner broschyr