FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 8258167
nr 825 8167
CHAIRS
one pair, 1880s, wear.
1 par, 1880-tal
Condition: slitage
300
SEK 600
Monday May 6 2013
at 20:18:54
100 kr
150 kr
400 kr
500 kr
500 kr