MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 2917511
*
nr 291 7511
Stol
Barockstil, Ren.objekt
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 december 2003
kl 16:00:00
- Budhistorik
- Läs mer...
Renässans
Europeisk konststil. Uppkom i Italien vid 1400-talets början.
Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock barock-stil barockstil karmstol karmstolar objekt ren stol stolar
-
7086 Avspärrningsst..
4 st, Metall. Höjd: 99 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:33
-
7087 Avspärrningsst..
4 st, Metall. Höjd: 99 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:44
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:09
-
7135 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige, "Solo". AB OH ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:57
-
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:26
-
7134 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. VÃ¥r fru, Renov..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37
*
Stol
nr 291 7511
Stol
Barockstil, Ren.objekt
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 december 2003 |
- Budhistorik
- Läs mer...
Renässans
Europeisk konststil. Uppkom i Italien vid 1400-talets början.
Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.
Europeisk konststil. Uppkom i Italien vid 1400-talets början.
Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock barock-stil barockstil karmstol karmstolar objekt ren stol stolar
-
7086 Avspärrningsst..
4 st, Metall. Höjd: 99 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:33 -
7087 Avspärrningsst..
4 st, Metall. Höjd: 99 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:44 -
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:09
-
7135 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige, "Solo". AB OH ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:57 -
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:26 -
7134 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. VÃ¥r fru, Renov..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37



