KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664005

nr 1566 4005

Magdalena Jansdotter, Tigeröga, monogramsignerad. Olja på duk, 32x26 cm, yttermått inklusive ram: 35x29 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 25 september 2023
kl 19:57:23