KONST / Litografier / Litografi 17412085

nr 1741 2085

Litografi

Leif Ericsson. Signerad, numrerad 16/20, daterad -79, oramat löst blad, bladets mått: 57x76 cm

måndag 17 november 2025
kl 20:51:58

  • Tema
  • 17 nov