KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332301

nr 1233 2301

Lauritz Falk, Matador, Signerad, 41x32. Olja på pannå

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 februari 2019
kl 18:39:39