KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15124144
nr 1512 4144
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Fundersam". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 64x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:08:00
400 kr
450 kr
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano