KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524675
nr 1352 4675
Johan Herder
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, "Serie 600. Signerad, daterad 1990. Olja på duk, 100x81 cm
Johan Herder, svensk konstnär född 1952.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:04:51
2/10 23:50:32
3/10 08:27:47