KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292036
nr 1629 2036
Teresa Wennberg
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, "Ung man i Pigalle". Signerad, daterad -84. Olja på duk, 100x73 cm, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:32:04
16/6 00:30:01
500 kr
17/6 10:25:26
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Teresa Wennberg
Läs mer om Teresa Wennberg