ART / Lithographs / Litograph in colors 7616532
nr 761 6532
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Mårten Andersson, 27/1400, subject size: 38x46,
Mårten Andersson, 27/1400, motivets mått: 38x46
700
SEK 350
Monday May 28 2012
at 19:43:52
26/5 21:18:27
28/5 19:01:51
350 kr