ART / Lithographs / Litograph 8513633
nr 851 3633
LITOGRAPH (F)
Yigal Turmakin, 31/100, Sign -64, subject size: 48 x 32,
Yigal Turmakin, 31/100, Sign -64, motivets mått: 48 x 32
1000
SEK 300
Monday October 7 2013
at 19:49:08
2/10 18:30:16