ART / Lithographs / Litograph in colors 13581076
nr 1358 1076
Ian Rusth
(f. 1950), Sverige
Ian Rusth (b. 1950), Sweden. "Trollflöjten". Stockholm, Sweden, Nybroviken. Signed, numbered 33/180, daterad-98. Subject: ca 46x57 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Trollflöjten". Stockholmsmotiv, Nybroviken. Signerad, numrerad 33/180, daterad-98. Motivet: ca 46x57 cm
Ian Rusth, Swedish painter, born 1950.
2000
SEK 2200
Monday November 2 2020
at 20:32:11
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr