KONST / Litografier / Färglitografi 13592199
nr 1359 2199
Peter Frie
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 152/170. Motivet: 59x70cm
Peter Frie, svensk bildkonstnär född 1947 i Lysekil.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:58:50
9/11 20:45:33