KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873052

nr 1587 3052

Sara Adolfson, "Ladugård". Signerad. Olja på duk, 27x34 cm, yttermått inklusive ram: 30x33 cm

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

800 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:06:52

  • Tema
  • 11 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer