KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12402286

nr 1240 2286

Mario LUPO (1926-1992), Strandäng. Signerad, daterad -75. Olja på duk, 28x38

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 mars 2019
kl 18:14:31

8/3 21:10:59 1      Vinnande bud