MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 8358632
nr 835 8632
Vitrinskåp
Rokokostil, längd: 85 cm, djup: 43 cm, höjd: 173 cm
Kondition: slitage/skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 juli 2013
kl 18:16:59
1/7 18:11:49